Varanda Da Praia Hotel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gasten van Varanda Da Praia Hotel Conceição da Barra met 12 kamers kunnen Barra Beach, gelegen binnen 14 minuten loopafstand ervandaan, bezoeken.
Santa Teresa is gelegen 144 km van dit hotel.
Een balkon zijn inbegrepen in de kamers voor het gemak van de gasten. De badkamer is uitgerust met een apart toilet en een douche.
Restaurante Arara Azul biedt een selectie van gerechten op alleen 1 km afstand van dit pension.
- Locale bezienswaardigheiden
- Barra Beach820 km
- Luchthavens
- Luchthaven Teixeira de Freitas87 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Dvd's/ Video's voor kinderen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Varanda Da Praia Hotel?
Varanda Da Praia Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Varanda Da Praia Hotel uitchecken?
Klanten van Varanda Da Praia Hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - ❓
Welke annuleringsvoorwaarden worden aangeboden in Varanda Da Praia Hotel?
Varanda Da Praia Hotel biedt gratis annuleringsvoorwaarden aan. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie.